Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Dovolená u moře s jógou

16. - 25. června 2017
ostrov Rab, Chorvatsko
pro začátečníky a pokročilé

Ostrov Ráb patří mezi nejkrásnější destinace Chorvatska. Leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst, kde se nádherná příroda snoubí s průzračným mořem. Ostrov je fascinující svou polohou a malou rozlohou. Naleznete tu mnoho romantických zátok s nedotčenou přírodou a můžete navštívit spoustu zajímavých míst. Ostrov má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Centrem ostrova je městečko Ráb, kde ve starých uličkách plných historie můžete zažít tu pravou jadranskou atmosféru. Trajektové spojení trvá 10 minut a v sezoně jezdí non-stop.

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou. 

Kromě návštěvy starobylého městečka Rab, je možné si udělat výlet po ostrově pěšky i na kole, protože ostrov je protkán mnoha dlouhými a příjemnými stezkami. Místní Jozif a další majitelé lodí nás dovezou do vzdálených zátok, kde si budeme sami užívat koupání a klidu, či meditovat na moři při západu slunce. Je možné podniknout výlety lodí které jsou bud´půldenní nebo celodenní lodí do např. do městečka Ráb, do zátok a na okolní ostrovy. Platí se v kunách, nebo v eurech. Plitvická jezera i se vstupem stojí v přepočtu cca 1800 Kč. Potřebnou částku si vyměňte v ČR. Na místě v hotelu je však také možnost vyměnit eura i české koruny. 

Program: Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry - gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování .... To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností, láskou a vnitřním tichem. 

Masáže: shiatsu, kraniosakràlní techniky. čínská lineární,relaxační masáže. 

Ubytování: Hotel Eva ** hotel Carolina**** nebo bungalovy s polopenzí, apartmány s vlastním vařením V hotelu Eva, který leží 200 m od moře obklopen borovicemi, jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny s dětmi), možnost zařídit jednolůžkový pokoj s příplatkem, všechny s vlastním sociálním zařízením a balkonem. 
1 dítě do 12 let na 2 platící osoby má pobyt zdarma. 

Stravovávní: Polopenze, snídaně - švédské stoly, večeře formou bufetu + nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno) 

Doprava: Vlastní nebo zpáteční autobus, nastupující místo:   bude doplněno během 14 dní. 

CENA: Ubytování a stravování: hotel Eva

ZÁKLADNÍ CENA BEZE SLEV
1 os/ v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, vlastní doprava  6790,- Kč 10 % sleva za včasný nákup do konce února
1 dítě do 12 let na 2 platící osoby má pobyt zdarma 

SLEVY 
do konce prosince sleva navíc  cca 8 - 10 %,
pro toho, kdo byl loni na Rabu, nebo někdy s Čedokem, všechny slevy zájezdu objasní Marcela Řeháková (kontakt viz níže)
Příplatek za pokoj s balkonem směr moře 490,- Kč 
Stejné ceny platí i pro bungalovy, s výjimkou slevy pro dítě do 12 let zdarma. 

Zpáteční autobus cca 2300,- Kč 

Možnost pokojů: 2+1 přistýlka, 2+2 přistýlky 
Cena zahrnuje trajektovou dopravu na ostrov a zpět, 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb. 

Cvičení jógy: platí se lektorce 1 200,- Kč 
Masáže: platí se masérce dle dohody 

Organizaci ubytování, stravy a dopravy zajišťuje ČEDOK. 

Pojištění V případě zájmu cestovní kancelář Čedok zajistí u s evropskou pojištovnou ERV,  pojištění léčebné povinné výlohy 300, - Kč. Kompletní pojištění: léčebné povinné výlohy, úrazové, odpovědnost za škodu, se storno poplatkem (pro případ zrušení zájezdu i těsně před odjezdem, klient dostane zpět 100%) 590,- Kč,

Lektorka jógy: Olga Králíková
Masérka: Hanka Horká

Přihláška ke stažení zde. 

Vyplněné přihlášky zasílejte na oba dva e-maily:
Olze Králíkové na olgakralikova@joga-terapie.cz 
Marcele Řehákové na m.re@email.cz

Ve dnech 20.2. až 31.3.2017 budu pobývat v Indii. Nebudu na e-mailu ani telewfonu. Přesto můžete posílat přihlášky, hlavně Marcele Ř. , která s Vámi vše zařídí. :o)

Marcela Řeháková je kontaktní osoba s cestovní kanceláří Čedok, potom delegátka v místě pobytu. Veškeré dotazy týkající se slev zájezdu, pobytu, ubytování, přihlášek, cesty, výletů Vám zodpoví a pomůže vyřešit nejen e-mailem, ale i telefonicky 603 480 034. Také Vám pomůže vyplnit přihlášku, kdybyste potřebovali.