Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

O mně

Hezký den,
jmenuji se Olga Králíková. S jógou jsem se poprvé setkala ve třinácti letech, cvičil ji můj tatínek. Jóga mne pak provázela celý život. Opouštěla jsem ji a zase se k ní vracela. Dávno už to pro mne ale není pouze cvičení, tiší mé smysly, zklidňuje mou mysl, vede mne k poznání, kdo opravdu jsem. Pomáhá mi žít pravdivěji, podle mého nejlepšího svědomí. 

Vystudovala jsem zdravotnickou školu, obor dietní sestra a většinu života jsem pracovala s mladými lidmi. Posledních dvanáct let jsem pro ně organizovala odborné soutěže a olympiády. Absolvovala jsem při tom různé školy, semináře a kurzy – měly jedno společné: Pomohly mi, abych poznala, co je pro mne opravdu důležité. Je to spokojenost a také pocit naplnění. K tomu však stále potřebuji slaďovat mé tělo i duši - teď a tady na Zemi. Už nějakou dobu cítím, že s jógou jsem na správné cestě, protože vnímám ve svém životě posun - vítám změny, jsem klidnější, vyrovnanější a začínám si stále více a více uvědomovat, kdo skutečně jsem.

Dnes jsem certifikovaná cvičitelka jógy I. třídy (studium na Fakultě tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy – FTVS UK), trenérka licence A se specializací  - jógová terapie. Lektorka jógy, terapeutka a poradkyně v oblasti výživy, detoxikace a osobního rozvoje.

Můj život se díky józe a díky setkáváním se s lidmi a s přírodou stává bohatší a radostnější. Stále více si tak můžu uvědomovat přítomnost nekonečné Lásky a vnitřního klidu a míru. Schopnost tohoto uvědomování a poznávání ráda s pokorou předávám těm, kteří chtějí naslouchat a společně otevírat naše srdce.