Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

OM CHANTING

OM CHANTING se koná každé úterý, Náměstí Bořislavka 2029/4, Praha 6 - Dejvice. Aktuální čas naleznete v akcích.

OM CHANTING je velice silná skupinová, duchovní, harmonizační a transformační technika, která využívá kosmické vibrace posvátné mantry OM k léčení sebe samých, lidstva a Matky Země. OM CHANTING má schopnost harmonizovat a transformovat účastníky na všech úrovních bytí, fyzické, emoční, mentální a duchovní.

Původ OM CHANTING (dříve OM HEALING) sahá několik tisíc let zpět do dávných časů, kdy bylo lidstvo více propojeno s vyšší moudrostí a žilo v harmonii s univerzem. Rišiové (starověcí mudrci, zřeci, kterým byly předány Védy) používali prvotní vibraci OM k léčení svých bližních, jakékoli nerovnováhy lidí i v přírodě.

Zpíváním OM ve skupině sestavené určitým specifickým způsobem v posvátné geometrii se léčebná síla OM zesílí a znásobí. Pocity, myšlenky a negativita se transformuje. OM CHANTING působí nejen na všechny zúčastněné, ale také na okolí včetně lidí, zvířat, budov a přírody až do vzdálenosti 2 km.

OM CHANTING je jednou z technik souboru cvičení Atma Kriya Jógy předaných Mahavatarem Babajim a Sri Swamim Vishwanandou.

Om chanting

http://www.omchanting.org/