Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Skutečná láska a soucitnost jsou založeny na rozhodující
skutečnosti, že i ostatní cítící bytosti touží po štěstí a chtějí
se vyhnout utrpení právě jako vy. Chcete-li, aby ostatní byli
šťastni, chovejte se soucitně, chcete-li být sami šťastni,
chovejte se soucitně.
Jeho Svatost Dalajlama

Setkání se sebou samým

24. května 2015
Téma: Ukončení karmy - karmické odblokování

Srdečně Vás zvu na naše další setkání - satsang. Téma je ukončení karmy. 
Zákon karmy (nebo se také říká karman) je etický přírodní zákon akce a reakce, zákon příčiny a následku. Karma je energie, kterou si neseme jako výsledek zkušeností z minulých životů. Ukazuje nám, že nic na světě se neděje náhodou a že ani my se v žádné situaci neocitáme náhodou. Karma není trest, jsou to lekce, kterými máme projít, něco se naučit a jít dál k poznání toho, kdo doopravdy jsme.

Od samotného začátku naší přítomnosti na Zemi existoval jen jeden systém pozvedání vibrací. Rodili jsme se sem s karmou – ať už osobní, rodinnou, národní či planetární. A v ní jsme se pohybovali celý život, v některých případech zůstala beze změny, jindy jsme jí ještě „přitížili“ a někdy se nám jí podařilo projít a zpracovat tak, že už jsme jí „nemuseli“ nést do dalších životů. A tím se pozvedala vibrace i celé planety. Tento proces byl naprosto v pořádku a v souladu s celoplanetárním nastavením.

Je čas odložit karmickou zátěž. Teď je tu nová doba – díky své práci během všech těch životů a karmických lekcí jsme se nyní dostali do bodu, že jsme si zasloužili nový nástroj – karmické odblokování. Tento nástroj je sice nový, ale nový pouze v tom, že jej můžeme použít až nyní. Není nový ve smyslu informací – bylo o něm řečeno v mnoha podobách a v mnoha proroctvích.

Povíme si podrobně o tomto procesu, jak můžeme dosáhnout tohoto karmického odblokování a proč bychom to vlastně "měli udělat "a co nás potom "čeká". Jak se změníme? Zkuste si například představit, že už nikdy nebudete mít strach ... ♡ 
Tímto procesem prošlo již mnoho lidí na této planetě. Přečteme si o zkušenostech některých lidí, kteří touto změnou prošli a povím vám i svou vlastní zkušenost.

Místo: Jógové studio Bhava, Hládkov 6, Praha 6
Čas: 09:30 – 17:00 hodin (příchod od 9:00)
Termín: 24. května
Cena: 800 Kč, platba nejlépe na účet (možno i na místě) 2800237435/2010, variabilní symbol 24052015, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení pro identifikaci platby.
S sebou: pohodlný oděv na cvičení, psací potřeby, na místě jsou podložky na cvičení, deky na přikrytí a polštářky na sezení.

Program:
 9:30 – 13:00 orgánová sestava, meditace, ukončení karmy
13:00 – 14:30 oběd
14:30 – 17:00 ukončení karmy, meditace, zpívání

Doporučení: V jógovém centrum Bhava, je k dispozici kuchyňka, kde je možné si připravit například zeleninový salát, či ohřát s sebou donesené jídlo, Doporučuji přinést si s sebou lehké jídlo v přiměřeném množství, po kterém nenastane únava, abychom mohli odpoledne také meditovat :o)

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.

Lektorka: Olga Králíková