Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Dovolená u moře s jógou

13. - 22. června 2014
Chorvatsko, ostrov Rab

Ostrov Ráb patří mezi nejkrásnější destinace Chorvatska. Leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst, kde se nádherná příroda snoubí s průzračným mořem. Ostrov je fascinující svou polohou a malou rozlohou. Naleznete tu mnoho romantických zátok s nedotčenou přírodou a můžete navštívit spoustu zajímavých míst. Ostrov má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Centrem ostrova je městečko Ráb, kde ve starých uličkách plných historie můžete zažít tu pravou jadranskou atmosféru. Trajektové spojení trvá 10 minut a v sezoně jezdí non-stop.

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou. 

Kromě návštěvy starobylého městečka Rab, je možné si udělat výlet po ostrově pěšky i na kole, protože ostrov je protkán mnoha dlouhými a příjemnými stezkami. Místní Jozif a další majitelé lodí nás dovezou do vzdálených zátok, kde si budeme sami užívat koupání a klidu. Je možné podniknout výlet lodí kolem ostrova nebo na přilehlé ostrovy a meditovat na moři při východu či západu slunce. 

  

Program: Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry - gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování .... To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností a vnitřním klidem. 

Masáže: klasické olejové masáže, shiatsu, kraniosakràlní techniky. 

Ubytování: Hotel Eva ** hotel Carolina**** nebo bungalovy s polopenzí, apartmány s vlastním vařením V hotelu Eva, který leží 200 m od moře obklopen borovicemi, jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny s dětmi), všechny s vlastním sociálním zařízením a balkonem. 
Děti (do 12 let) s 2 osobami v tomto hotelu mají pobyt zdarma. 

Stravovávní: Polopenze, snídaně - švédské stoly, večeře formou bufetu + nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno) 

Doprava: Vlastní nebo zpáteční autobus, nastupující místo - Plzeň, Rokycany, Beroun, PRAHA, Humpolec/dálnice), Jihlava(dálnice), BRNO, Mikulov 
odjezd v pátek 13. 6. 2014 v odpoledních hodinách, příjezd v neděli 22.6 dopoledne. 
Vzdálenost od Prahy cca 950- 1000 km. Doba jízdy busem z Prahy cca 16 hod, autem cca 10 hod (i s trajektem). 

  

CENA: Ubytování a stravování: hotel Eva
1 os/ dvoulůžkový pokoj katalogová cena 7290,- Kč ( - 10% až 12% sleva za včasný nákup při zaplacení zálohy do vyčerpání vyčleněné kapacity (většinou do ledna, nejdéle do konce února) 
Možnost pokojů: 2+1 přistýlka, 2+2 přistýlky 
Cena zahrnuje trajektovou dopravu na ostrov a zpět, 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb. 

příplatek za mořskou stranu 1/os 890,- Kč
příplatek za 1 lůžkový pokoj 2050,- Kč
Doprava: zpáteční autobus cca 2 200,- Kč 
Cvičení jógy: platí se lektorce 1 200,- Kč 
Masáže: platí se masérce dle dohody 

Organizaci ubytování, stravy a dopravy zajišťuje ČEDOK. 

Pojištění V případě zájmu cestovní kancelář Čedok zajistí pojištění léčebné povinné výlohy 285, - Kč léčebné povinné výlohy, úrazové, odpovědnost za škodu, se storno poplatkem (pro případ zrušení zájezdu i těsně před odjezdem, klient dostane zpět plnou cenu) 395,- Kč
Lektorka jógy: Olga Králíková
Masérka: Hanka Horká

Objednávky prosím zasílejte co nejdříve e-mailem lektorce jógy Olze Králíkové na olgakralikova@joga-terapie.cz, počet míst je limitován. 


Vyplněné přihlášky zasílejte na oba dva e-maily:
Olze Králíkové na olgakralikova@joga-terapie.cz 
Marcele Řehákové na m.re@email.cz

Marcela Řeháková je kontaktní osoba s cestovní kanceláří Čedok, potom delegátka v místě pobytu. Veškeré dotazy týkající se pobytu, ubytování, přihlášek, cesty, výletů Vám zodpoví a pomůže vyřešit nejen e-mailem, ale i telefonicky 603 480 034