Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Cesta není na nebi, cesta je v srdci
Gautáma Buddha

Kurz uvnitřnění člověka

7. června 2014
Téma: Staré vzorce mysl. Čas laskavosti a lásky

Srdečně vás zvu na náš poslední satsang před letními prázdninami. Tento rok 2014 je rokem "probouzení se" a to s sebou nese možnost a potřebu uvolnit a odevzdat staré vzorce mysli, ať už jsou jakékoli a týkající se čehokoli. Zjednodušeně řečeno, všechna stará schémata (vzorce, koncepty) mysli jsou všechna ta, co nejsou Láskou. 
Pro mnohé z nás je obtížné si vůbec tyto vzorce mysli uvědomit, neboť jsou plně zautomatizované a velmi nám "zalezly pod kůži" protože jsme je používali po dlouhé časy v našich minulých vtěleních, abychom přežili. Do roku 2012 byl čas "o přežití", od této doby je čas "probouzení". 

Je potřeba, jak si pořád opakujeme, být pozorovatelem, uvědomit si, že možná stále kráčím v bludném kruhu, opakuji jedno a to samé v různých situacích.

Proto budeme tentokrát více cvičit. Naše stará schémata o strachu a přežití jsou většinou v naší 1, 2 a 3 čakře, které jsou hlavně spojeny s energiemi - žít tady na Zemi. 
Proto naše cvičení bude zaměřeno na rozvolnění a harmonizace v této oblasti. 
Provedeme si také jednu meditaci - vizualizaci, která nám bude velmi nápomocná.

A na co se ještě dále můžeme těšit? Budeme si trochu povídat a Laskavosti a Lásce, která by měla být naším každodenním prožitkem  budeme meditovat a trochu zpívat mantry.

Věřím, že se naše Srdce otevřou ještě více a necháme z nich proudit do našeho života a celého světa Lásku, Radost a Mír, které jsou naší podstatou a všechny nás spojují v Jedno 

Místo konání: Studio Bhava, Česká akademie jógy, o.s., Hládkov 6, Praha 6 – Střešovice.

Čas: 09.15 – 17.00 hodin 

Termín:sobora 7. června 2014

Cena: 800 Kč 

S sebou: Pohodlný oděv na cvičení, psací potřeby a úsměv. Na místě jsou podložky na cvičení, deky na přikrytí a polštářky na sezení. 

Program:
 9:15 – 13:00 recitace mantry, cvičení cca 90 - 120 minut, meditace - vizualizace 
13:00 – 14:30 oběd 
14:30 – 16:45 povídání, sdílení, meditace a další :)

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647. 

Lektorka: Olga Králíková, www.joga-terapie.cz