Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Lidská řeč není schopná vylíčit pravou povahu Boží Lásky,
protože je to pocit, který je uložen do nejhlubších zákoutí srdce ♡
Sri Swami Vishwananda

Setkání se sebou samým

22. května 2016
Pomocný praktický seminář

Srdečně Vás zvu na náš poslední satsang před prázdninami.Další bude následovat nejdříve v říjnu. V minulém semináři jsme si řekli, že si zopakujeme některé důležité techniky, které mám pomohou žít klidněji a radostněji a pociťovat více sami sebe.A tak to bude. Zároveň se více seznámíme s novými nástroji, které nám byly dány v této nové době a které nám mohou pomoci v každodenním běžném životě.

Například: jak pracovat se záměrem, s buněčnou strukturou, s innate. Co je to spolutvoření. Jak pracovat se svoji vnitřní silou. s emocemi a další ... Vždy u každého tématu budeme ihned praktikovat, abychom se měli doma k čemu vracet. Naučíme se jednu novou dechovou techniku, která nás více spojí se zemí a s naším zdrojem.

Když budeme mít čas odpovíme si každý na 8 důležitých otázek, které nám odhalí, jak jsme energeticky "vylezli z jeskyně" přežití a vykročili do nové energie spolutvoření. Samozřejmě bude cvičit jógu, meditovat dopoledne i odpoledne, harmonizovat se tibetskými mísami a při OM Chantingu

Vše budeme dělat proto, abychom se ještě více spojili sami se sebou, se svojí pravou podstatou. Ještě více v sobě procítili co jsme - nekonečné Ticho, Klid, Mír, Láska, Jednota ♡

Místo: Meditační centrum Shambhala Praha, Varšavská 13, Praha 2 – Vinohrady.
Čas: 09:30 – 17:00 hodin (příchod od 9:00)
Termín: neděle 22. května 2016
Cena: 800 Kč za každý jeden seminář, platba nejlépe na účet (možno i na místě) 2800237435/2010, variabilní symbol 22052016, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení pro identifikaci platby.
S sebou: podložku na cvičení a pohodlný oděv, psací potřeby, na místě jsou deky na přikrytí, molitany a polštářky na sezení.

Program:
 9:30 – 13:00 povídání+praxe, cvičení jógy, meditace
13:00 – 14:30 oběd
14:30 – 17:00 praxe, meditace, ÓM Chanting

Doporučení: V meditační centrum Shambhala, je k dispozici velmi dobře vybavená kuchyň, kde je možné si připravit například zeleninový salát, či ohřát s sebou donesené jídlo, Doporučuji přinést si s sebou lehké jídlo v přiměřeném množství, po kterém nenastane únava, abychom mohli odpoledne také meditovat :o)

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.

Lektorka: Olga Králíková