Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Dovolená u moře s jógou

15. – 24. června 2012
Chorvatsko, ostrov Rab

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou. 

Můžeme navštívit starobylé město Rab, udělat si výlet po ostrově pěšky i na kole, protože ostrov je protkán mnoha dlouhými a příjemnými stezkami. Místní Jozif a další majitelé lodí nás dovezou do vzdálených zátok, kde si budeme sami užívat koupání a klidu. Je možné podniknout výlet lodí kolem ostrova nebo na přilehlé ostrovy a meditovat na moři při východu či západu slunce. 

Program: Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry - gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování .... To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností a vnitřním klidem. 

Ubytování: Hotel Eva ** hotel Carolina**** nebo bungalovy s polopenzí, apartmány s vlastním vařením V hotelu Eva, který leží 200 m od moře obklopen borovicemi, jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny s dětmi), všechny s vlastním sociálním zařízením a balkonem. 
Děti (do 12 let) s 2 osobami v tomto hotelu mají pobyt zdarma. 

Stravovávní: Polopenze, snídaně - švédské stoly, večeře formou bufetu + nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno) 

Doprava: Vlastní nebo zpáteční autobus, nastupující místo - Praha, Kutná Hora, Kolín, Poděbrady, Benešov, Tábor, České Budějovice, po dohodě i Brno, odjezd v pátek 15.6. cca 17.00 hodin z Prahy a příjezd v neděli 24.6 dopoledne 

CENA: Ubytování a stravování: hotel Eva 1 os/ dvoulůžkový pokoj od 5 660,- Kč za včasný nákup Doprava: zpáteční autobus 2 500,- Kč Cvičení jógy: platí se lektorce 1 200,- Kč 

Organizaci ubytování, stravy a dopravy zajišťuje ČEDOK. 

Pojištění : V případě zájmu cestovní kancelář Čedok zajistí pojištění léčebné povinné výlohy 175, - Kč léčebné povinné výlohy se storno poplatkem (pro případ zrušení zájezdu i těsně před odjezdem, klient dostane zpět plnou cenu) 295,- Kč

Počet míst je limitován

NUTNÉ: přihlaste se nejprve lektorce jógy Olze Králíkové na e-mail olgakralikova@joga-terapie.cz, abychom byli bráni jako skupina, vaše kontakty předám organizátorovi z CK, který s vámi vyřídí smluvní záležitosti.

V případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647. 

Lektorka jógy? Olga Králíková