Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Letní týdenní kurz jógy a uvolnění zpěvem

30. 7. - 6. 8. 2011
Orličky u Jablonného nad Orlicí, Orlické hory

Srdečně Vás zveme na týden cvičení a praktikování jógy v tradičním pojetí, které působí celistvě na tělo, mysl a duši, je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Protáhneme se a zharmonizujeme v jógových pozicích (ásana), uvědomíme si a poznáme svůj dech v dechových cvičeních, pročistíme energetické tělo v dechových praktikách (pránájáma), uvolníme své tělo a zklidníme mysl v hluboké relaxaci (joganidra). Vědomě tak budeme pozorovat, prociťovat a poznávat naše tělo, dech a mysl. Při večerním setkávání (satsang) můžeme meditovat, tančit, a povídat si mj. o józe, vlastním dýchání a o tom, kdo ve skutečnosti jsme. Budeme mít také příležitost si více zazpívat a poznat, jak zpěv očisťuje a léčí, protože za námi na tři dny přijede lektorka zpěvu a profesionální zpěvačka Hanka Horká ze skupin Asonance a C&K Vokál. 

Orličky jsou malebná horská vesnička nezatížená turistickým ruchem. Nachází se uprostřed hlubokých lesů a strání a láká na procházky a výlety pěšky i na kole. Rekreační středisko Orličky je rodinný penzion s přírodním koupalištěm a velkým travnatým areálem, ideální pro cvičení jógy v přírodě, při nepřízni počasí ve společenské místnosti, nebo v tělocvičně. 

Vezměte si s sebou kromě podložky na cvičení, přezutí a poznámkového bloku i nějakou vhodnou turistickou obuv, případně plavky. 

Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích nebo v chatičkách po dvou
Stravování: plná penze – vegetariánská kuchyně
Program: cvičení jógy 3x denně, večerní satsang 
Cena: 4200 Kč - 7 nocí ubytování, plná penze, program, (ošetření Reiki a masáže nejsou v ceně, sleva pro necvičící je 800,- Kč) 

  

Lektorka jógy: Olga Králíková (ošetření Reiki, masáže relaxační a regenerační)
Zpěv: Hanka Horká (ošetření Reiki, masáže shiatsu, kraniosakrální terapie) 

Přihlášky na e-mail: olgababa@seznam.cz, olgakralikova@joga-terapie.cz
 

Po obdržení přihlášky Vám budou zaslány podrobnější informace.

Těšíme se na Vás

Olga