Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Setkání se svým dechem

5. 6. 2011
Praktický a sebepoznávací seminář o správném dýchání

Jak dýcháme, tak žijeme! Naučme se pro to pozorovat, prožívat a poznávat svůj dech. Můžeme ho pak ovlivňovat a měnit tak nejen naše pocity, naší mysl, ale i náš zdravotní stav. 

Seminář nám umožní praktické poznání, jak a kde správně dýchat. Uvědomit si dokonalé propojení dechu, těla a mysli. Dovolit našemu dechu, aby nás léčil. 

Všechny naše pocity a emoce se projevují i na kvalitě našeho dechu. Téměř každý člověk v našem západním světě dnes žije ve stresu. Spojení našeho dechu s kvalitou našeho života si však většinou neuvědomujeme. V okamžiku, kdy se nám přihodí něco nepříjemného, bolavého, necítíme se dobře. Někdy vnímáme větší napětí v těle, přicházejí těžké myšlenky, úzkosti… Když si v tom okamžiku všimneme našeho dechu, zjistíme, že dýcháme rychle, povrchně - mělce. Málokoho však napadne, že pomocí dechu můžeme tento svůj stav změnit. Právě dech je totiž ve všech těchto situacích náš nejrychlejší, nejbližší a dokonale účinný pomocník, přítel. Je vždy po ruce, když ho ovládáme, je nám okamžitě k dispozici. Ať jsme v jakékoli situaci, dech nás okamžitě „postaví na nohy“, pokud mu to dovolíme - pokud si na něj vzpomeneme. 

Co se můžete dozvědět: 

Kdy: 5. 6. 2011
Čas: 10.00 – 17.00 hodin 
Místo konání: Česká akademie jógy, o. s., Studio Bháva, Hládkov 703/6, Praha 6
Cena: 1200 Kč (záloha 600 Kč převodem na účet) 
S sebou: úsměv, pohodlný oděv na cvičení, psací potřeby, na místě jsou podložky, deky na přikrytí, polštářky na sezení 

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgababa@seznam.cz., V případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647. Počet míst je omezen. 

Těším se na Vás 
lektorka Olga Králíková