Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Dovolená u moře s jógou

15. - 24. června 2018
ostrov Rab, Chorvatsko
pro začátečníky a pokročilé

Ostrov Ráb patří mezi nejkrásnější destinace Chorvatska. Leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst, kde se nádherná příroda snoubí s průzračným mořem. Ostrov je fascinující svou polohou a malou rozlohou. Naleznete tu mnoho romantických zátok s nedotčenou přírodou a můžete navštívit spoustu zajímavých míst. Ostrov má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Centrem ostrova je městečko Ráb, kde ve starých uličkách plných historie můžete zažít tu pravou jadranskou atmosféru. Trajektové spojení trvá 10 minut a v sezoně jezdí non-stop.

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou. 

Kromě návštěvy starobylého městečka Rab, je možné si udělat výlet po ostrově pěšky i na kole, protože ostrov je protkán mnoha dlouhými a příjemnými stezkami. Místní Jozif a další majitelé lodí nás dovezou do vzdálených zátok, kde si budeme sami užívat koupání a klidu, či meditovat na moři při západu slunce. Je možné podniknout výlety lodí, které jsou půldenní nebo celodenní, např. do městečka Ráb, do zátok a na okolní ostrovy Lošinj, Krk a Pag cca 35 Eur, Plitvická jezera minibusem cca 65 - 74 Eur. Potřebnou částku si vyměňte v ČR. Na místě v hotelu je však také možnost vyměnit eura i české koruny. 

Program: Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry - gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování .... To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností, láskou a vnitřním tichem a mírem smiley

Masáže: shiatsu, kraniosakràlní techniky. čínská lineární,relaxační masáže. 

Ubytování: Hotel Eva ** hotel Carolina**** nebo bungalovy s polopenzí, apartmány s vlastním vařením V hotelu Eva, který leží 200 m od moře obklopen borovicemi, jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny s dětmi), všechny s vlastním sociálním zařízením a balkonem.
1 dítě do 12 let na 2 platící osoby má pobyt zdarma. 

Stravovávní: Polopenze, snídaně - švédské stoly, večeře formou bufetu + nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno) v hotelu Eva

Doprava: Vlastní nebo zpáteční autobus, Nastupující místo:   Praha - Brno. Svoz zdarma po trasách v případě realizace cílových busů, jiné trasy zajistíme se spolupracující CK.

CENA: Ubytování a stravování 
Hotel Eva 1 os/ v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, vlastní doprava  6615,- Kč  pouze listopad 2017 !!!
Bungalovy 1 os v plně obsazeném bungalovu, vlastní doprava  6215,- Kč  pouze listopad 2017 !!!
Ceny bude chorvatská strana zvyšovat každy měsíc !!!

SLEVY 
2% pro toho, kdo byl loni na Rabu, nebo někdy s Čedokem. 
Příplatek za pokoj s balkonem směr moře 790,- Kč pouze 1 a 2 patro. Jednolůžkové pokoje letos chorvatská strana v hotelu Eva neakceptuje.

Zpáteční autobus cca 2500,- Kč 

Cena zahrnuje trajektovou dopravu na ostrov a zpět, 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb.
Info k platbám: číslo účtu dostanete společně se smlouvou. Pobyty se platí po přihlášení a podepsání smlouvy na účet Čedoku, ne na pobočkách Platba může být v celku, nebo rozdělená na 2 -3 platby dle termínu objednání. 

Cvičení jógy: platí se lektorce 1 200,- Kč 
Masáže: platí se masérce dle dohody 

Organizaci ubytování, stravy a dopravy zajišťuje ČEDOK. 

Pojištění v případě zájmu cestovní kancelář Čedok zajistí Evropa Basic – 300,-Kč jen léčenbé výlohy a asistence, Evropa Standart590,- Kč léčebné výlohy, úrazové pojistění, odpovědnosti za škodu na zdraví a věcech, pojistění zavazadel, storno pobytu 100% v případě hospitalizace, odstoupení od smlouvy, pojištění nevyužité dovolené. U tohoto pojištění máte i náhradní dopravu do ČR v případě vážné rodinné události.

Lektorka jógy: Olga Králíková
Masérka: Hanka Horká

Přihláška ke stažení zde 

Vyplněné přihlášky zasílejte? 
Olze Králíkové na olga.kralikova1@gmail.com

 

Těším se na Vás smiley
heart  Olga  heart