Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Víkendový seminář jógy

20. - 22. listopadu 2015

Srdečně vás zvu na víkendový seminář jógy, který se uskuteční v Zákolanech v centru Místo setkávání, nedaleko Prahy. http://www.mistosetkavani.cz

Při cvičení jógy se budeme věnovat zejména srdeční oblasti a harmonizaci celého těla. Řekneme si o nových energiích ve kterých právě teď žijeme a v čem jsou odlišné od minulých let. Co to pro nás znamená, a jak se sebou v této době a v těchto energiích pracovat.

Naučíme se novou a velmi silnou techniku k navýšení energie našeho těla, otevření duchovního srdce a spojení se s Jednotou. 
Povíme si o našich životních lekcích, které souvisí pouze s námi samými a můžeme je v tomto životě vyřešit.

Půjdeme se projít do lesa, harmonizovat se při ÓM Chantingu (ÓM healingu), meditovat a prostě jen tak "být".Můžeme si také zazpívat s Hankou Horkou, která nám opět bude vařit vegetariánské dobroty.

Věřím, že se nám podaří se ještě více propojit se svým Pravým Já. Uvědomit si, jak velmi jsme naplněni klidem, mírem, světlem a Láskou. Láskou bez podmínek, která nemá hranice a je tu stále a pro každého.

Příjezd je v pátek od 17:00, večeře je v 18:00 hodin a pak následuje večerní program. Odjezd v neděli cca 16 hodin.

Cena: 2100,- Kč.

Počet míst je omezen na 18 osob, a proto místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1000,- Kč.

Cena zahrnuje 2 noci, ubytování s plnou penzí - strava vegetariánská, cvičení jógy, OM Chanting, satsangy.

Nezapomeňte si vzít s sebou podložku a oblečení na cvičení, případně polštářek na sezení. Na spaní je potřeba si dovést spacák, nebo povlečení na polštář a deku. K dispozici jsou madrace, prostěradla, deky a polštáře na spaní.

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz
V případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647

Lektorka: Olga Králíková