Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Láska není slovo nebo jen pocit. Je to energie. Je to zdroj síly.
Láska je nejmocnější silou v celém vesmíru. ♡

Setkání se sebou samým

17. řijna 2015
Téma: Láska a radost

Srdečně Vás zvu na naše další setkání - satsang do buddhistického centra Shambhala v Praze. Na začátku roku jsme si řekli, že tento rok bude pro nás rokem uvědomování si lásky a radosti v sobě. A tak v tomto tématu budeme pokračovat a rozvíjet ho i v dalších setkáních, protože všichni chceme být šťastní, tzn. žít v radosti a lásce. (Ve dnech 13. - 15.11. se bude konat víkendový seminář jógy nedaleko Prahy).

Radost a láska je naše přirozenost. Je to energie Zdroje, spojení, je to naše podstata a máme ji zakódovanou v každé buňce našeho těla. Je součástí naší DNA. Vstupní branou k radosti a lásce - tedy k sobě samému, k jednotě, je duchovní srdce.

Povíme si o "Lidských filtrech" které nám brání ve spojení se sebou samým a nedovolí nám plně žít v jednotě se vším. Zacvičíme si další sestavu na harmonizaci srdeční čakry, naučíme se meditaci na pomoc rozvíjení zdrojové energie - radosti, světla, lásky v našem těle. 
Budeme samozřejmě také sdílet své prožitky, meditovat, recitovat mantry, zpívat ...

Věřím, že se nám podaří i na tomto satsangu ještě více otevřít své Srdce a spojit se sebou samým. Procítit nekonečnou Lásku a Radost v sobě a nechat ji plynou do celého světa ke všem bytostem. ♡

Místo: Meditační centrum Shambhala Praha, Varšavská 13, Praha 2 – Vinohrady.
Čas: 09:30 – 17:00 hodin (příchod od 9:00)
Termín: sobota 17. října 2015
Cena: 800 Kč, platba nejlépe na účet (možno i na místě) 2800237435/2010, variabilní symbol 17102015, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení pro identifikaci platby.
S sebou: podložku na cvičení a pohodlný oděv, psací potřeby, na místě jsou deky na přikrytí, molitany a polštářky na sezení.

Program:
 9:30 – 13:00 recitace manter, cvičení jógy, lidské filtry, meditace
13:00 – 14:30 oběd
14:30 – 17:00 sdílení, meditace, zpívání ...

Doporučení: V meditační centrum Shambhala, je k dispozici velmi dobře vybavená kuchyň, kde je možné si připravit například zeleninový salát, či ohřát s sebou donesené jídlo, Doporučuji přinést si s sebou lehké jídlo v přiměřeném množství, po kterém nenastane únava, abychom mohli odpoledne také meditovat :o)

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.

Lektorka: Olga Králíková