Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Letní týdenní kurz jógy

18. - 25. července 2015
Poutní dům, Králíky
pro začátečníky i pokročilé

Srdečně vás zvu na relaxační a sebepoznávací letní kurz jógy, do nádherné přírody Orlických hor. Budeme pobývat na Hoře Matky Boží v Poutním domě u kláštera Králíky, odkud je překrásný výhled do celého kraje. Budou o nás pečovat milí lidé s otevřeným srdcem a my můžeme společně prožít krásný týden plný radosti, klidu a pohody.

foto foto

Budeme třikrát denně praktikovat jógu v tradičním pojetí, která působí harmonicky na tělo, mysl a duši a pomáhá nám otevírat se poznání, kdo skutečně jsme. Můžeme se toulat místní krajinou, meditovat při východu a západu slunce, sbírat v lese houby a bylinky na loukách. Půjdeme společně na celodenní výlet a zkusíme opět vydržet jednodenní maunu. Budeme zpívat, tancovat, recitovat a poslouchat mantry. Léčit se tibetskými mísami, povídat si, naslouchat si navzájem a dělat vše pro to, aby nám bylo spolu dobře.

Naše Srdce se mohou ještě více otevřít a my budeme moci procítit to, co ve skutečnosti jsme - Ticho, Klid, Radost a nekonečná Láska, která nemá hranice a je tady pro každého.

foto foto


Cena: 4800,- Kč 
Počet míst: 20 osob, místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1500,- Kč. 

Cena zahrnuje 7 dní ubytování s plnou penzí - vegetariánská strava, cvičení jógy, podle počasí venku či uvnitř a večerní program. 

Ubytování: 2 a 4 lůžkové pokoje s umyvadlem. Sociální zařízení jsou na chodbě. 

Nezapomeňte si vzít s sebou: podložku a pohodlné oblečení na cvičení, polštářek na sezení jestliže ho potřebujete, psací potřeby, pláštěnku, plavky a něco milého vašeho :o) 

Lektorka: Olga Králíková 

Přihlašujte se na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647