Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Dovolená u moře s jógou

12. – 21. června 2015
ostrov Rab, Chorvatsko

Ostrov Ráb patří mezi nejkrásnější destinace Chorvatska. Leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst, kde se nádherná příroda snoubí s průzračným mořem. Ostrov je fascinující svou polohou a malou rozlohou. Naleznete tu mnoho romantických zátok s nedotčenou přírodou a můžete navštívit spoustu zajímavých míst. Ostrov má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Centrem ostrova je městečko Ráb, kde ve starých uličkách plných historie můžete zažít tu pravou jadranskou atmosféru. Trajektové spojení trvá 10 minut a v sezoně jezdí non-stop.

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou. 

Kromě návštěvy starobylého městečka Rab, je možné si udělat výlet po ostrově pěšky i na kole, protože ostrov je protkán mnoha dlouhými a příjemnými stezkami. Místní Jozif a další majitelé lodí nás dovezou do vzdálených zátok, kde si budeme sami užívat koupání a klidu, či meditovat na moři při západu slunce. Je možné podniknout výlety lodí které jsou bud´půldenní nebo celodenní lodí do např. do městečka Ráb, do zátok a na okolní ostrovy. Platí se v kunách, nebo v eurech. Plitvická jezera i se vstupem stojí v přepočtu cca 1800 Kč. Potřebnou částku si vyměňte v ČR. Na místě v hotelu je však také možnost vyměnit eura i české koruny. 

  

Program: Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry - gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování .... To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností, láskou a vnitřním tichem. 

Masáže: shiatsu, kraniosakràlní techniky. čínská lineární,relaxační masáže. 

Ubytování: Hotel Eva ** hotel Carolina**** nebo bungalovy s polopenzí, apartmány s vlastním vařením V hotelu Eva, který leží 200 m od moře obklopen borovicemi, jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny s dětmi), možnost zařídit jednolůžkový pokoj s příplatkem, všechny s vlastním sociálním zařízením a balkonem. 
1 dítě do 12 let na 2 platící osoby má pobyt zdarma. 

Stravovávní: Polopenze, snídaně - švédské stoly, večeře formou bufetu + nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno) 

Doprava: Vlastní nebo zpáteční autobus, nastupující místo - – Hradec Králové, Pardubice, K. Hora, Kolín, Poděbrady, PRAHA - Roztyly, Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice), Brno, Mikulov, Ráb. U všech autobusů je možnost svozu po trasách do Prahy a do Brna zdarma v případě uskutečnění cílových busů. Informace podáme těm, kterých se to týká. 
Odjezd v pátek 12. 6. 2015 v odpoledních hodinách, příjezd v neděli 21.6 dopoledne. 
Vzdálenost od Prahy cca 950- 1000 km. Doba jízdy busem z Prahy cca 16 hod, autem cca 10 hod (i s trajektem). 

  

CENA: Ubytování a stravování: hotel Eva
1 os/ dvoulůžkový pokoj: cena do 25.2.: 5655,- Kč, do 31.3.: 5890,- Kč 
Od 1.4. budou jiné ceny, vyšší než tyto ceny. 
Možnost pokojů: 2+1 přistýlka, 2+2 přistýlky 
Cena zahrnuje trajektovou dopravu na ostrov a zpět, 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb. 

příplatek za mořskou stranu 1/os 790,- Kč
příplatek za 1 lůžkový pokoj do 31.3. 1600,- Kč
Doprava: zpáteční autobus cca 2 390,- Kč 
Cvičení jógy: platí se lektorce 1 200,- Kč 
Masáže: platí se masérce dle dohody 

Organizaci ubytování, stravy a dopravy zajišťuje ČEDOK. 

Pojištění V případě zájmu cestovní kancelář Čedok zajistí pojištění léčebné povinné výlohy 300, - Kč léčebné povinné výlohy, úrazové, odpovědnost za škodu, se storno poplatkem (pro případ zrušení zájezdu i těsně před odjezdem, klient dostane zpět plnou cenu) 490,- Kč
Lektorka jógy: Olga Králíková
Masérka: Hanka Horká

Přihláška je ke stažení na těchto web stránkách. 

Vyplněné přihlášky zasílejte na oba dva e-maily:
Olze Králíkové na olgakralikova@joga-terapie.cz 
Marcele Řehákové na m.re@email.cz

Upozornění: od 20.2. do 2.4. budu mimo republiku, v tuto dobu se obracejte výhradně na Marcelu Řehákovou. Přihlášky však zasílejte i na můj e-mail. 

Marcela Řeháková je kontaktní osoba s cestovní kanceláří Čedok, potom delegátka v místě pobytu. Veškeré dotazy týkající se pobytu, ubytování, přihlášek, cesty, výletů Vám zodpoví a pomůže vyřešit nejen e-mailem, ale i telefonicky 603 480 034Také Vám pomůže vyplnit přihlášku, kdybyste potřebovali.