Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Letní týdenní kurz jógy

19. - 26. července 2014
Tvořivé a relaxační centrum Oslavice u Velkého Meziříčí
pro začátečníky i pokročilé

Srdečně vás zvu na relaxační a sebepoznávací letní kurz jógy, opět do kraje básníků a malířů Českomoravské Vysočiny. Uprostřed nádherné přírody a společnosti milých lidí s otevřeným srdcem společně prožijeme týden dovolené spojené s cvičením jógy v tradičním pojetí, která působí harmonicky na tělo, mysl a duši a pomáhá nám otevírat se poznání, kdo skutečně jsme. I tento rok si budeme užívat pohostinnosti rodinného Tvořivého a relaxačního centra v Oslavicích a necháme se rozmazlovat od Hanky a Honzy, kteří nám budou vařit jejich nezapomenutelné vegetariánské dobroty.

foto foto

Budeme třikrát denně praktikovat jógu, toulat se místní krajinou, koupat se v lesním rybníku, sbírat v lese houby a bylinky na loukách. Půjdeme společně na celodenní výlet, zkusíme opět vydržet jednodenní maunu, budeme zpívat, recitovat a poslouchat mantry, tancovat, léčit se tibetskými mísami, povídat si, poslouchat a meditovat.

Toto vše nám může pomoci se více otevřít poznání, co doopravdy jsme, našemu Já. Žít v přítomnosti a pocítit uvnitř sebe Ticho, Klid a Mír, Radost a Lásku, která je neustále v našem Srdci, která nemá hranice a je tu pro každou bytost bez rozdílu.

foto foto


Cena: 4800,- Kč 

Cena zahrnuje 7 dní ubytování s plnou penzí - vegetariánská strava, cvičení jógy, podle počasí venku či uvnitř a večerní program. 

Nezapomeňte si vzít s sebou: přikrývku na spaní (polštář a prostěradlo jsou na místě), podložku a oblečení na cvičení. 

Počet míst je letos omezen na 17 osob, a proto místo bude rezervováno až po zaplacení zálohy 2000,- Kč. 

Lektorka: Olga Králíková 

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647