Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Jogín, který je uspokojen poznáním a moudrostí,
který zůstává nezměněný a je pánem svých smyslů,
a který staví hroudu, kámen i kus zlata naroveň,
o něm možno říci, že ovládl jógu.
Bhagavadgíta V, 11

Kurz uvnitřnění člověka

září 2013 – červen 2014

"Kurz uvnitřnění člověka" je volným pokračováním předcházejícího kurzu z minulého roku a je určen pro vážné zájemce o jógu. Bude to setkávání stejně laděných lidí, kteří se chtějí o sobě sama více dozvědět. Každý z nás si klade otázku: Kdo jsem já? Proč tady jsem? Cílem tohoto kurzu je pomoci zodpovědět tyto otázky, blíže pochopit, procítit a poznat to, čím skutečně jsme.

Pravidelně se budeme setkávat jednu sobotu (nebo neděli) v měsíci po dobu jednoho roku. Budeme se společně vzdělávat v józe. Vždy bude přednáška na určité téma např. dvě cesty člověka, překážky v duchovní cestě, vásany, bhaktijóga, džňánajóga, karmajóga, o kontrole mysli, učení Šrí Ramany Maháršiho a jeho praxe sebezkoumání a další. O daném tématu budeme během následujícího měsíce přemýšlet a snažit se jej uvést prakticky do svého každodenního života. Jak se to dařilo, či nedařilo a proč, o tom si společně popovídáme při následujícím setkání.

Na setkání budeme i cvičit jógu, recitovat, zpívat a poslouchat mantry, meditovat a povídat si o pocitu Já a o tom, co nás v józe zajímá. Všechny tyto praktiky povedou k našemu většímu uvnitřnění.

A to nejdůležitější: když budeme takto na sobě pracovat, vše hned převádět do praxe, budeme se dostávat čím dál více hlouběji ke své podstatě, ke svému pravému Já.

Místo semináře: Studio Bhava, Česká akademie jógy, o.s., Hládkov 6, Praha 6 – Střešovice
Čas: 09:30 – 17:00 hodin 

Úterní meditace: kromě sobotních setkávání budou i setkávání úterní, které se uskuteční jednou za měsíc. Tyto satsangy budou meditační.
Čas a místo: 17:30 – 20 hodin, nám. Bořislavka 2029/4, Praha 6.

Termíny

Počet účastníků 15 max.
Cena: 800, - Kč za celodenní seminář v Bhavě, meditace jsou zdarma. Platba je možná hotově na místě, nebo na účet 2800237435/2010, variabilní symbol 1092013, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení pro identifikaci platby.

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.

Lektorka: Olga Králíková