Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Dech je pouze v přítomnosti. Nemůže být v minulosti ani v budoucnosti. Když vnímáme dech jsme v přítomném okamžiku. JSME TEĎ.

Setkání se svým dechem

16. - 18. května 2014
Tvořivé a relaxační centrum v Oslavicích u Velkého Meziříčí.
víkendový seminář jógy

Dech je náš ŽIVOT. Jak dýcháme, tak žijeme.

Naučme se proto pozorovat, prožívat a poznávat svůj dech. Můžeme ho vědomě ovlivňovat a měnit tak nejen naše pocity, naší mysl, ale i náš zdravotní stav.

Všechny naše pocity a emoce se projevují i na kvalitě našeho dechu. Téměř každý člověk v našem západním světě dnes žije ve stresu. Spojení našeho dechu s kvalitou našeho života si však většinou neuvědomujeme. V okamžiku, kdy se nám přihodí něco nepříjemného, bolavého, necítíme se dobře. Někdy vnímáme větší napětí v těle, přicházejí těžké myšlenky, úzkosti… Když si v tom okamžiku všimneme našeho dechu, zjistíme, že dýcháme rychle, povrchně - mělce. Málokoho však napadne, že pomocí dechu můžeme tento svůj stav změnit. Právě dech je totiž ve všech těchto situacích náš nejrychlejší, nejbližší a dokonale účinný pomocník, přítel. Je vždy po ruce, když ho ovládáme, je nám okamžitě k dispozici. Ať jsme v jakékoli situaci, dech nás okamžitě „postaví na nohy“, pokud mu to dovolíme - pokud si na něj vzpomeneme.

Na tomto semináři se naučíme správně dýchat, uvědomíme si dokonalé propojení těla, dechu a mysli a dovolíme našemu dechu  aby nás léčil. Budeme cvičit jógu v tradičním pojetí (dechové techniky, ásany, mudry, mantry, relaxace), meditovat a toulat se nádhernou panenskou přírodou.

Při tom všem budeme poznávat, kdo ve skutečnosti jsme a co nejsme. Jsme Ticho, Klid, Mír a Láska. Láska, která nemá hranice a podmínky, neustále proudí z našeho Srdce a je tu stále a pro každého.

Cena: 2100,- Kč

Počet míst je omezen na 17 osob, a proto místo bude rezervováno až po zaplacení zálohy 500,- Kč.

Cena zahrnuje 2 noci, ubytování s plnou penzí - strava vegetariánská, cvičení jógy.

V pátek začínáme večeří v 18 hodin a dále pokračujeme první přednáškou o dechu. Odjezd bude v neděli odpoledne po obědě.

Nezapomeňte si vzít s sebou: přikrývku na spaní, (polštář a prostěradlo jsou na místě), podložku a oblečení na cvičení.

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz

V případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647

Lektorka: Olga Králíková