Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Láska není jen slovo , nebo jen pocit. Je to energie. Je to zdroj síly. Láska je nejmocnější silou v celém vesmíru a je součástí každé lidské bytosti. ♡

Setkání se sebou samým

duben - prosinec 2017

Jednodenní setkávání - satsangy nazvané "Setkání se sebou samým" jsou volným pokračováním z minulého roku a jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v józe a poznat, kdo skutečně jsou. Každý z nás jednou dojde do bodu, kdy se začne ptát: Kdo jsem já? Proč tady vlastně jsem? Ucítí touhu poznat sebe sama.

Cílem těchto satsangů je pomoci zodpovědět tyto otázky, blíže pochopit, hlavně procítit a poznat to, co doopravdy jsme. To znamená setkat se sebou samým - se svým pravým Já. Budeme se setkávat jednu neděli (nebo sobotu) v měsíci a společně se vzdělávat v józe. Vždy budeme cvičit a meditovat, pak bude následovat přednáška na určité filosofické téma z jógy, či téma, které je právě pro daný čas důležité. O daném tématu budeme během následujícího měsíce přemýšlet a snažit se jej uvést prakticky do svého každodenního života. Jak se to dařilo, či nedařilo a proč, o tom si společně popovídáme při následujícím setkání.

Na satsangu budeme nejen cvičit, meditovat a povídat si o tom, co nás v józe zajímá, ale i poslouchat a recitovat mantry, zpívat, tancovat a harmonizovat se při zvuku tibetských mís a Om Chantingu.

Co vlastně jsme? Jsme Ticho, Klid, Mír, Světlo, Radost a Láska. Láska, která nemá žádná omezení,  je tu neustále pro každého bez výjimky. Vychází z našeho Srdce, a když si to dovolíme, začne proudit zevnitř nás do celého světa. A to je úkol každé lidské bytosti, být bezpodmínečnou Láskou, která si nevybírá a "jen Je". Tady a Teď.

Místo: Meditační centrum Shambhala Praha, Varšavská 13,  Praha 2

Termíny:  duben, květen, červen, říjen, listopad, prosinec (podrobnější data budou upřesněna).

Čas: 9:30 – 17:00 hodin.

Cena: celodenní seminář 800, - Kč,. Platba je možná hotově na místě nebo na účet 2800237435/2010, variabilní symbol 56892017, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení pro identifikaci platby.

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.

Lektorka: Olga Králíková