Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
„Láska, klid a radost jsou Božské nepomíjející klenoty.
Byly tu, jsou tu a budou tu navždy.“

Kurz uvnitřnění člověka

23. listopadu 2013
Předvánoční satsang

Srdečně vás zvu na naše poslední setkání v tomto roce 2013 - na předvánoční satsang. Vánoční čas je o lásce, radosti, porozumění, soucítění a sdílení, Tyto nádherné láskyplné energie bychom mohli prožívat neustále, každý den, nejen o vánocích. Na kom, nebo na čem to vlastně záleží? Pouze a jen na každém z nás. Opravdu, pouze na každém z nás záleží, zda si vybereme pociťovat strach či lásku, utrpení nebo radost, laskavost či závist. Každý z nás je odpovědný za svůj život, každý prožitek si vybíráme sami a tím doslova vytváříme vlastní realitu.

Mnohokrát jsme se přesvědčili, že když nás trápí fyzické tělo nějakou nemocí, jsme smutní, bolaví, příliš radosti a síly v sobě nepociťujeme. Povíme si jak emoce ovlivňují naše tělo a naučíme se společně několik meditací - vizualizací, které pomohou rychleji uzdravovat naše tělo, navracet mu energii, vnitřní sílu a tím i radost a spokojenost. Řekneme si také o našich starých konceptech, starých vzorcích mysli, které obsahují strachy, posuzování a všechna další naše omezení. Povíme si o laskavosti, která v našem těle naopak dělá zázraky.
Budeme také cvičit, vzájemně si předávat zkušenosti, zpívat mantry a opět společně meditovat.

Věřím, že se nám podaří ještě více otevřít naše Srdce a budeme moci procítit ještě více lásky, klidu a míru v sobě a také ke všem ostatním bytostem.

Poznámka: Protože budeme více praktikovat, je potřeba abychom moc nejedli a byli "lehčí". Proto doporučuji lehkou snídani a abychom nešli na oběd. Každý si donese něco lehkého, např. kousek chleba, zeleninu, ovoce, uvaříme si čaj, abychom měli něco teplého a také se půjdeme projít, procházka na čerstvém vzduchu nám prospěje. 

Místo konání: Studio Bhava, Česká akademie jógy, o.s., Hládkov 6, Praha 6 – Střešovice.

Čas: 09.30 – 17.00 hodin 

Termín: 23. listopadu 2013

Cena: 800 Kč 

S sebou: Pohodlný oděv na cvičení, šátek, psací potřeby a úsměv. Na místě jsou podložky na cvičení, deky na přikrytí a polštářky na sezení. br>

Program:
 9:30 – 13:15 recitace mantry, cvičení, vizualizace ozdravující tělo, povídání 
13:15 – 14:30 oběd 
14:30 – 17:00 vzájemné předávání zkušeností, meditace, zpívání manter
                     meditace, zpívání manter 

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647. 
 

lektorka: Olga Králíková