Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Dovolená u moře s jógou

17. - 26. června 2016
ostrov Rab, Chorvatsko

Ostrov Ráb patří mezi nejkrásnější destinace Chorvatska. Leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst, kde se nádherná příroda snoubí s průzračným mořem. Ostrov je fascinující svou polohou a malou rozlohou. Naleznete tu mnoho romantických zátok s nedotčenou přírodou a můžete navštívit spoustu zajímavých míst. Ostrov má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Centrem ostrova je městečko Ráb, kde ve starých uličkách plných historie můžete zažít tu pravou jadranskou atmosféru. Trajektové spojení trvá 10 minut a v sezoně jezdí non-stop.

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou. 

Kromě návštěvy starobylého městečka Rab, je možné si udělat výlet po ostrově pěšky i na kole, protože ostrov je protkán mnoha dlouhými a příjemnými stezkami. Místní Jozif a další majitelé lodí nás dovezou do vzdálených zátok, kde si budeme sami užívat koupání a klidu, či meditovat na moři při západu slunce. Je možné podniknout výlety lodí které jsou bud´půldenní nebo celodenní lodí do např. do městečka Ráb, do zátok a na okolní ostrovy. Platí se v kunách, nebo v eurech. Plitvická jezera i se vstupem stojí v přepočtu cca 1800 Kč. Potřebnou částku si vyměňte v ČR. Na místě v hotelu je však také možnost vyměnit eura i české koruny. 

Program: Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry - gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování .... To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností, láskou a vnitřním tichem. 

Masáže: shiatsu, kraniosakràlní techniky. čínská lineární,relaxační masáže. 

Ubytování: Hotel Eva ** hotel Carolina**** nebo bungalovy s polopenzí, apartmány s vlastním vařením V hotelu Eva, který leží 200 m od moře obklopen borovicemi, jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny s dětmi), možnost zařídit jednolůžkový pokoj s příplatkem, všechny s vlastním sociálním zařízením a balkonem. 
1 dítě do 12 let na 2 platící osoby má pobyt zdarma. 

Stravovávní: Polopenze, snídaně - švédské stoly, večeře formou bufetu + nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno) 

Doprava: Vlastní nebo zpáteční autobus, nastupující místo – Litoměřice, Ústí nad Labem,Teplice, Most, Chomutov, Louny, Slaný, Kladno ,Praha, Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice), Brno, Mikulov, Ráb. 
Možnost zajištění autobusu pro: Benešov,Tábor, České Budějovice, Kaplice. 

U všech autobusů je možnost svozu po trasách do Prahy a do Brna zdarma v případě uskutečnění cílových busů. Informace podáme těm, kterých se to týká. 
Odjezd v pátek 17. 6. 2016 v odpoledních hodinách, příjezd v neděli 27.6. dopoledne. 
Vzdálenost od Prahy cca 950- 1000 km. Doba jízdy busem z Prahy cca 16 hod, autem cca 10 hod (i s trajektem). 

CENA: Ubytování a stravování: hotel Eva
ZÁKLADNÍ CENA BEZE SLEV 
1 os/ v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, vlastní doprava 7690,- Kč 
1 dítě do 12 let na 2 platící osoby má pobyt zdarma 
SLEVY 
12% při zaplacení 50% ceny do 29.2.2016 
14% při zaplacení 100% ceny, včetně pojištění se storno poplatkem od Čedoku do 29.2.2016 
16% - pro toho, kdo již s námi na Rabu byl, při zaplacení 100% ceny, včetně pojištění se storno poplatkem od Čedoku do 29.2.2016 
cca 8% při zaplacení do konce dubna 
Příplatek za pokoj s balkonem směr moře 490,- Kč 
Stejné ceny platí i pro bungalovy, s výjimkou slevy pro dítě do 12 let zdarma. 

Zpáteční autobus cca 2300,- Kč 

Možnost pokojů: 2+1 přistýlka, 2+2 přistýlky 
Cena zahrnuje trajektovou dopravu na ostrov a zpět, 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb. 

Cvičení jógy: platí se lektorce 1 200,- Kč 
Masáže: platí se masérce dle dohody 

Organizaci ubytování, stravy a dopravy zajišťuje ČEDOK. 

Pojištění V případě zájmu cestovní kancelář Čedok zajistí u ČP pojištění léčebné povinné výlohy 300, - Kč. Kompletní pojištění: léčebné povinné výlohy, úrazové, odpovědnost za škodu, se storno poplatkem (pro případ zrušení zájezdu i těsně před odjezdem, klient dostane zpět 80%) 490,- Kč, při navrácení 100% je cena 590,- Kč. 

Lektorka jógy: Olga Králíková
Masérka: Hanka Horká

Přihláška ke stažení zde. 

Vyplněné přihlášky zasílejte na oba dva e-maily:
Olze Králíkové na olgakralikova@joga-terapie.cz 
Marcele Řehákové na m.re@email.cz

Marcela Řeháková je kontaktní osoba s cestovní kanceláří Čedok, potom delegátka v místě pobytu. Veškeré dotazy týkající se pobytu, ubytování, přihlášek, cesty, výletůVám zodpoví a pomůže vyřešit nejen e-mailem, ale i telefonicky 603 480 034Také Vám pomůže vyplnit přihlášku, kdybyste potřebovali.