Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Letní týdenní kurz jógy

22 - 29. července 2017
Vzdělávací a meditační centrum Oáza srdce, Horní Bradlo, Železné hory
pro začátečníky i pokročilé

Srdečně Vás zvu na relaxační a sebepoznávací letní kurz jógy do nádherné přírody Železných hor. Tento rok poprvé budeme pobývat ve Vzdělávacím a meditačním centru Oáza srdce v Horním Bradle. I tady o nás budou pečovat milí lidé s otevřeným srdcem a my můžeme společně prožít krásný týden plný radosti, klidu, pohody a lásky.

Toto místo je mi známé a blízké. Před lety jsem zde několikrát byla na letním pobytu s jógou. Je tady nádherná panenská příroda s loukami plných květin, které již moc jinde nevidíme, s neuvěřitelným množstvím motýlů. Sami uvidíte ... 

Budeme třikrát denně praktikovat jógu v tradičním pojetí, která působí harmonicky na tělo, mysl, duši i ducha a pomáhá nám otevírat se poznání, kdo skutečně jsme. Každé ráno rozcvičíme své tělo venku v trávě a tím ho krásně připravíme pro celý den i na dopolední a odpolední cvičení. Budeme se koupat ve venkovním bazénu, užívat si v sauně a můžeme se nechat opečovávat - namasírovat od Hanky Horké.

Můžeme se toulat nádhernou krajinou, meditovat při východu a západu slunce, chodit na houby, sbírat bylinky .... Půjdeme také společně na celodenní výlet a zkusíme opět vydržet jednodenní maunu.

Budeme si povídat o józe, naslouchat si navzájem. Zpívat s Hankou, recitovat a poslouchat mantry, tancovat a léčit se při OM Chantingu. Budeme se harmonizovat tibetskými mísami a dělat vše pro to, aby nám bylo spolu dobře.

Naše Srdce se mohou ještě více otevřít a my budeme moci procítit, kdo ve skutečnosti jsme - Ticho, Klid Radost, Mír a nekonečná Láska. Láska která nemá žádné hranice a je tady pro každého bez rozdílu. Jsme Bytí - tady a teď. Jsme Jednota.

Cena: 5800,- Kč,

Počet míst: 20 osob, místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1500,- Kč

Cena zahrnuje: 7 dní ubytování s plnou penzí - vegetariánská strava, 3x cvičení jógy, večerní program - satsang, Óm Chanting

Ubytování: 2 a 3 lůžkové pokoje s vlastním WC a koupelnou

Nezapomeňte si vzít s sebou: podložku a pohodlné oblečení na cvičení, polštářek na sezení jestliže ho potřebujete, psací potřeby, pláštěnku, plavky a něco milého vašeho :o)

Přihláška ke stažení

Přihlášky zasílejte na e-mail: olga.kralikova@joga-terapie.cz, v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647 

Ve Dnech 20.2. až 31.3. 2017 budu pobývat v Indii. Nebudu na e-mailu ani telefonu. Přesto můžete posílat přihlášky. Budou řazeny podle data přijetí. 

Lektorka: Olga Králíková