Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Lidská řeč není schopná vylíčit pravou povahu Boží Lásky,
protože je to pocit, který je uložen do nejhlubších zákoutí srdce ♡
Sri Swami Vishwananda

Setkání se sebou samým

20. března a 17. dubna 2016
Téma: Višuddhi - krční čakra

Srdečně Vás zvu na naše další dvě setkání - satsangy v tomto roce. Z oblasti srdce postoupíme nahoru k oblasti hrtanu, k centru tělesné a duchovní očisty, ke krční čakře Višuddhi, které budeme věnovat dva semináře. Slovo Višuddhi se skládá ze dvou základů: viš - znamená jed, šuddhi - očista, pročišťování.

V této čakře se nachází centrum lidské vyjadřovací schopnosti, komunikace s ostatními, vnějším světem, ale i sama se sebou. Pátá čakra je centrum inspirace, spojuje spodní čakry s čakrami hlavy a propojuje obsahy všech čaker s vnějším světem. Je mostem mezi naším myšlením a cítěním, mezi našimi impulsy a reakcemi na ně. Přes krční čakru vyjadřujeme vše, co v náš žije - smích, pláč, naše pocity radosti i bolesti, lásku i strach, naše přání, myšlenky, to jak vnímáme vnější i vnitřní svět .....

Budeme si o této čakře nejen povídat, ale hlavně budeme praktikovat. Naučíme se každý seminář jednu dýchací očistnou techniku, dále se naučíme techniky, které nás mohou vést více dovnitř k sobě a vždy si zacvičíme sestavu na harmonizaci této čakry. Samozřejmě budeme meditovat, Být a možná se i léčit při OM Chantingu.

Vše budeme dělat proto, abychom se ještě více spojili sami se sebou, se svojí pravou podstatou. Ještě více v sobě procítili co jsme - nekonečné Ticho, Klid, Mír, Láska, Jednota ♡

Místo: Meditační centrum Shambhala Praha, Varšavská 13, Praha 2 – Vinohrady.
Čas: 09:30 – 17:00 hodin (příchod od 9:00)
Termín: neděle 20. března a 17. dubna 2016
Cena: 800 Kč za každý jeden seminář, platba nejlépe na účet (možno i na místě) 2800237435/2010, variabilní symbol 21032016, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení pro identifikaci platby.
S sebou: podložku na cvičení a pohodlný oděv, psací potřeby, na místě jsou deky na přikrytí, molitany a polštářky na sezení.

Program:
 9:30 – 13:00 povídání, cvičení jógy, meditace
13:00 – 14:30 oběd
14:30 – 17:00 povídání a sdílení, meditace, ÓM chanting

Doporučení: V meditační centrum Shambhala, je k dispozici velmi dobře vybavená kuchyň, kde je možné si připravit například zeleninový salát, či ohřát s sebou donesené jídlo, Doporučuji přinést si s sebou lehké jídlo v přiměřeném množství, po kterém nenastane únava, abychom mohli odpoledne také meditovat :o)

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.

Lektorka: Olga Králíková