Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Láska je nejmocnější silou v celém vesmíru. ♡ Láska je Jednota ♡

Setkání se sebou samým

10. června 2017
Shambhala, Praha
Jednota a spolutvoření, Léčení

Srdečně Vás zvu na jediný seminář v tomto pololetí. Další bude následovat až po prázdninách, po mém příjezdu z Indie.

Tento rok 2017 je podle numerologie 1 (2+0+10+7=10=1). Jednička je energie začátků. Jednička je také Jednota. A my začínáme opravdu silně v tomto roce vplouvat do Jednoty. A s tím souvisí i energie změny. Můžeme vnímat, že to, co se nám děje, je pro nás naprosto nové a někdy neuchopitelné. Vše se velmi rychle mění. Musíme si zvyknout, že nic nezůstane stejné, změny budou stále a velmi rychlé, tak jak nikdy....

Pro lidskou bytost je podvědomě změna nebezpečná, protože neví, co se bude dít dál. Byli jsme zvyklí jet ve starých kolejích, snažili jsme mít vše pod kontrolou, Ale v této nové energii to nejde. Řekneme si jak si s těmito novými energiemi vyladit, jak si pomoci  ♡ ♡

V dnešní době si už nemůžeme hrát jen na vlastním písečku. Nemůžeme žít - tvořit si svůj život osamoceně bez ostatních. Tento rok pro nás znamená i pochopení, že spolutvoříme svůj život s ostatními bytostmi .... spolutvořit v radosti a lásce. Jakmile nám půjde jen o sobe, nebude to fungovat. Spolutvoření je synchronicita .... s celým vesmírem. Takže si dále řekneme a budeme hned praktikovat:  jak spolutvořit jak se léčit - nově v dnešní době :o)  (V našich tělech máme totiž staré energie, které nám říkají, že své tělo neovládáme, nevíme co udělá, čím onemocní, s čím se další den probudíme. My své tělo vůbec neznáme ... a to můžeme změnit, když se k tomu rozhodneme).

Při cvičení se budeme věnovat záklonovým pozicím. Samozřejmě budeme meditovat dopoledne i odpoledne a zharmonizujeme se při OM Chantingu  :o)

Vše budeme dělat proto, abychom ještě více otevřeli sve srdcse, spojilise  sami se sebou, se svojí pravou podstatou. Ještě více v sobě procítili nekonečné Ticho, Klid, Mír, Lásku a Jednotu ♡ ♡ ♡

Místo:  Meditační centrum Shambhala Praha, Varšavská 13, Praha 2 – Vinohrady.

Čas: 9:30 – 17:00 hodin (příchod od 9:00)

Termín: sobota 10. června 2017

Cena: 800 Kč, platba nejlépe na účet (možno i na místě) 2800237435/2010, variabilní symbol 1006017, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení pro identifikaci platby.

S sebou: podložku na cvičení a pohodlný oděv, psací potřeby, na místě jsou deky na přikrytí, molitany a polštářky na sezení.

Program:

  9:30 – 13:00 povídání, cvičení jógy, meditace

13:00 – 14:30 oběd

14:30 – 17:00 sdílení, meditace  ÓM Chanting

Doporučení: V meditační centrum Shambhala, je k dispozici velmi dobře vybavená kuchyň, kde je možné si připravit například zeleninový salát, či ohřát s sebou donesené jídlo, Doporučuji přinést si s sebou lehké jídlo v přiměřeném množství, po kterém nenastane únava, abychom mohli odpoledne také meditovat :o)  

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.

 

                                                 Těším se na Vás ♡ ♡ ♡

                                                           Olga