Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
Láska není slovo nebo jen pocit. Je to energie. Je to zdroj síly.
Láska je nejmocnější silou v celém vesmíru. ♡

Setkání se sebou samým

21. února 2016
Téma: Vše je nové i rok 2016

Srdečně Vás zvu na naše první setkání - satsang v tomto roce. Řekneme si krátce o čem bude tento nastávající rok 2016. Na začátku minulého roku jsme si řekli, že rok 2015 bude pro nás rokem uvědomování si Lásky a radosti v sobě. A to stále bude pokračovat, Láska v nás se bude stále rozvíjet a sílit :)

V polovině ledna jsem se vrátila z Indie, kde proběhla určitá transformace. Ráda vám s láskou předám, co mohu předat. Když napíšu: Láska je naše přirozenost. Je to energie Zdroje, spojení, je to naše podstata a máme ji zakódovanou v každé buňce našeho těla. Je součástí naší DNA. Jsme Bůh - Láska, která nemá žádná omezení, je bez hranic, je všude, je věčná, vždy byla a bude ... už jste to ode mne slyšeli, ale hloubku tohoto sdělení jste možná nevnímali. Ráda vám předám i vše ostatní, co mi bylo předáno a dovoleno uchopit, procítit a být. Řekneme si také něco málo o Indii, ale jen to, co bude pro váš spirituální vývoj důležité. 

Na semináři budeme také meditovat, naučíme se novo techniku, která vás může vést více dovnitř, rozvineme a objasníme další techniky, budeme cvičit, harmonizovat se v OM Chantingu, ale vše bude trošičku jiné :)

Věřím, že se nám podaří i na tomto satsangu ještě více otevřít své Srdce a spojit se sebou samým. Procítit nekonečnou Lásku a Radost v sobě a nechat ji plynou do celého světa ke všem bytostem, být Jedním. ♡

Místo: Meditační centrum Shambhala Praha, Varšavská 13, Praha 2 – Vinohrady.
Čas: 09:30 – 17:00 hodin (příchod od 9:00)
Termín: neděle 21. února 2016
Cena: 800 Kč, platba nejlépe na účet (možno i na místě) 2800237435/2010, variabilní symbol 20022016, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení pro identifikaci platby.
S sebou: podložku na cvičení a pohodlný oděv, psací potřeby, na místě jsou deky na přikrytí, molitany a polštářky na sezení.

Program:
 9:30 – 13:00 povídání, cvičení jógy, meditace
13:00 – 14:30 oběd
14:30 – 17:00 povídání a sdílení, meditace, ÓM chanting

Doporučení: V meditační centrum Shambhala, je k dispozici velmi dobře vybavená kuchyň, kde je možné si připravit například zeleninový salát, či ohřát s sebou donesené jídlo, Doporučuji přinést si s sebou lehké jídlo v přiměřeném množství, po kterém nenastane únava, abychom mohli odpoledne také meditovat :o)

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz., v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.

Lektorka: Olga Králíková