Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST

Dovolená u moře s jógou

14. - 23. června 2019
ostrov Rab, Chorvatsko
Pro pokročilé i začátečníky

Ostrov Ráb patří mezi nejkrásnější destinace Chorvatska. Leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst, kde se nádherná příroda snoubí s průzračným mořem. Ostrov je fascinující svou polohou a malou rozlohou. Naleznete tu mnoho romantických zátok s nedotčenou přírodou a můžete navštívit spoustu zajímavých míst. Ostrov má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Centrem ostrova je městečko Ráb, kde ve starých uličkách plných historie můžete zažít tu pravou jadranskou atmosféru. Trajektové spojení trvá 10 minut a v sezoně jezdí non-stop.

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou.

Kromě návštěvy starobylého městečka Rab, je možné si udělat výlet po ostrově pěšky i na kole, protože ostrov je protkán mnoha dlouhými a příjemnými stezkami. Místní majitelé lodí nás dovezou do vzdálených zátok, kde si budeme sami užívat koupání a klidu, či meditovat na moři při západu slunce. Je možné podniknout výlety lodí, které jsou půldenní nebo celodenní, např. do městečka Ráb, do zátok a na okolní ostrovy Lošinj, Krk a Pag cca 35 Eur, Plitvická jezera minibusem cca 65 - 75 Eur (dle sezony). Potřebnou částku si vyměňte v ČR. Na místě v hotelu je však také možnost vyměnit eura i české koruny.

Program: Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry - gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování .... smiley

Masáže: shiatsu, kraniosakràlní techniky. čínská lineární, relaxační masáže.

Ubytování: Hotel Eva ** nebo bungalovy s polopenzí, apartmány s vlastním vařením V hotelu Eva, který leží 200 m od moře obklopen borovicemi, jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny s dětmi), všechny s vlastním sociálním zařízením a balkonem.
1 dítě do 12 let na 2 platící osoby má pobyt zdarma.

Bungalovy Suha Punta s polopenzí v hotelu Eva

Apartmány Suha Punta– bez stravy, 3 typy ubytování – samostatné domečky nebo pavilony, možnost dokoupení snídaní nebo polopenze

Stravovávní: Polopenze, snídaně - švédské stoly, večeře formou bufetu + nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno) v hotelu Eva

Doprava: Vlastní nebo zpáteční autobus, Nastupující místo: Praha - Brno. Svoz zdarma po trasách v případě realizace cílových busů, jiné trasy zajistíme se spolupracující CK.

CENA: Ubytování
Hotel Eva 1 os/ v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, směr park, vlastní doprava 6891,- Kč, doprava autobusem 9191, Kč pouze listopad 2018 !!!
Ceny bude chorvatská strana zvyšovat každý měsíc !!!

SLEVY
2% pro toho, kdo byl loni na Rabu, nebo někdy s Čedokem.
Příplatek za pokoj s balkonem směr moře 200 - 400,- Kč. Jednolůžkové pokoje letos chorvatská strana v hotelu Eva neakceptuje, v bungalovech 50% příplatek.

Možnost pobytu se psem za poplatek (10 eur/den)

Cena zahrnuje trajektovou dopravu na ostrov a zpět, 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb.
Info k platbám: číslo účtu dostanete společně se smlouvou. Pobyty se platí po přihlášení a podepsání smlouvy na účet Čedoku, ne na pobočkách Platba může být v celku, nebo rozdělená na 2 -3 platby dle termínu objednání.

Cvičení jógy: platí se lektorce 1 200,- Kč
Masáže: platí se masérce dle dohody

Organizaci ubytování, stravy a dopravy zajišťuje ČEDOK.

Pojištění v případě zájmu cestovní kancelář Čedok zajistí Evropa Basic – 300,-Kč jen léčenbé výlohy a asistence, Evropa Standart – 590,- Kč léčebné výlohy, úrazové pojistění, odpovědnosti za škodu na zdraví a věcech, pojistění zavazadel, storno pobytu 100% v případě hospitalizace, odstoupení od smlouvy, pojištění nevyužité dovolené. U tohoto pojištění máte i náhradní dopravu do ČR v případě vážné rodinné události.

Lektorka jógy: Olga Králíková
Masérka: Hanka Horká

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněné přihlášky zasílejte na obě dvě e-mailové adresy:
Olga Králíková  olga.kralikova1@gmail.com
Marcela Řeháková  m.re@email.cz.

Marcela Řeháková je kontaktní osoba s cestovní kanceláří Čedok, potom delegátka v místě pobytu. Veškeré dotazy týkající se slev zájezdu, pobytu, ubytování, přihlášek, cesty, výletů Vám zodpoví a pomůže vyřešit nejen e-mailem, ale i telefonicky 603 480 034. Také Vám pomůže vyplnit přihlášku, kdybyste potřebovali.

Těším se na Vás smiley

Olga heart