Chyť mě :)
Stromy v květu a člověk láskou
se nebesům nejvíce líbí.
ASIJSKÉ PŘÍSLOVÍ
POHODA, KLID A RADOST
„Mysl je opravdu vrtošivá, ó Kršno, je prudká, přesvědčující a tvrdošíjná.
Zdá se mi, že zkrotit ji je stejně nesnadné, jako zkrotit vítr.“
„Není pochyb o tom, ó Ardžuno, že ovládnout mysl je obtížné. Je neklidná,
ale lze ji dostat pod kontrolu neustálou praxí a odpoutaností.“
Bhagavadgíta, kap. VI, verš 34 a 35

Setkání se sebou samým

12. listopadu 2016
Téma: Šestá čakra Adžňa

Srdečně Vás zvu na náš předposlední satsang v tomto roce. Pokročíme dále a budeme si povídat o šesté čakře. Šestá čakra dovršuje vědomé vnímání Bytí. Je sídlem vyšších duchovních sil, intelektuálních schopnosti rozlišování, paměti a vůle, na tělesné úrovni nejvyšší řídící centrum centrálního nervového systému.
Budeme praktikovat jógu na rozvoj Adžni a naučíme se novou mantru spojenou s meditací.

Stále někteří z vás jakoby stojí zaseknutí na místě a ne všichni žijí v každodenní radosti a spokojenosti, které tato doba nabízí a přináší. A tak si zopakujeme dva pomocné nástroje, které nám připomenou, jak  se k tomu přiblížit, co praktikovat, aby radost, spokojenost a mír plynoucí zevnitř nás se staly naší denní skutečností.

V minulém květnovém satsangu jsme nestihli si zodpovědět 8 důležitých otázek, které nám odhalí, jak jsme energeticky "vylezli z jeskyně" přežití a vykročili do nové energie spolutvoření, a tak možná to bude při tomto setkání :o)
Kromě povídání, sdílení, cvičení jógy a meditací se budeme harmonizovat tibetskými mísami a při OM Chantingu (bidža mantra pro 6. čakru je AUM) :-)

Vše budeme dělat proto, abychom se ještě více spojili sami se sebou, se svojí pravou podstatou. Ještě více v sobě procítili, co jsme - nekonečné Ticho, Klid, Mír, Láska, Jednota ♡

Místo:  Meditační centrum Shambhala Praha, Varšavská 13, Praha 2 – Vinohrady.
Čas: 9:30 – 17:00 hodin (příchod od 9:00)
Termín: sobota 12. listopadu  2016
Cena: 800,- Kč, platba nejlépe na účet (možno i na místě) 2800237435/2010, variabilní symbol 12112016, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení pro identifikaci platby.
S sebou: podložku na cvičení a pohodlný oděv, psací potřeby, na místě jsou deky na přikrytí, molitany a polštářky na sezení.

Program:
 9:30 – 13:00 povídání, cvičení jógy, meditace
13:00 – 14:30 oběd
14:30 – 17:00 praxe, meditace, ÓM Chanting

Doporučení: V meditační centrum Shambhala, je k dispozici velmi dobře vybavená kuchyň, kde je možné si připravit například zeleninový salát, či ohřát s sebou donesené jídlo, Doporučuji přinést si s sebou lehké jídlo v přiměřeném množství, po kterém nenastane únava, abychom mohli odpoledne také meditovat  :-)

Přihlášky zasílejte na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz, v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.

Lektorka: Olga Králíková  www.joga-terapie.cz